Etykiety

niedziela, 19 sierpnia 2012

15

 Ostatnio zafascynowałam się jogą. Pasja ruchu oparta na systemie filozoficznym. Wzmacnia mięśnie, niewątpliwie kształtuje sylwetkę, odstresowuje. Nic tylko ćwiczyć.: ) Nie raz mogłam spotkać się ze stwierdzeniem, że człowiek który ćwiczy jest nie tylko zdrowszy, ale i szczęśliwszy.
 Fajnie jest się czasem dowiedzieć, że ludzie śmieją się z czegoś, co miało nigdy nie wyjść na światło dzienne.
Chyba nie jadłam jeszcze tak dobrej owsianki. Pierwszy raz postanowiłam usmażyć coś na maśle orzechowym. Co prawda trzeba go dodać sporo, by wyszły dobrze uprażone jabłka.


6 komentarzy:

 1. Też zastananawiałam się kiedyś czy nie zacząć uprawiac jogi i muszę przyznać, że może powinnam spróbować, bo ten pomysł cały czas jest mi bliski. Joga jest taka kompletna, a chyba tego mi wlaśnie teraz trzeba ;)
  Co do goji to za 100g zapłaciłam 8,79 zł. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Ci bardzo : ). Mam nadzieje że w twoim mieście są zajęcia jogi. Mam troche dziwne, może dla nie których głupie wrażenie, że dzięki takim ćwiczeniom lepiej "wchodzi" nauka do głowy

  OdpowiedzUsuń
 3. też chciałam spróbować coś usmażyć na maśle, muszę spróbować :) musiało być pyszne! odpisałam w komentarzu :) a joga jak dla mnie za spokojna, ale od czasu do czasu można spróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 4. sama zastanawiam się nad jogą :-) znlazłam nawet fajną stronkę z filmikami, może nawet dzisiaj wypróbuję :D

  OdpowiedzUsuń
 5. OO !. byłabym wdzięczna gdybys podzieliła się tą stronką :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwszy raz słyszę o smażeniu na maśle orzechowym ;). Z doświadczenia wiem, że joga jest bardzo uspokajająca, więc polecam ;).

  OdpowiedzUsuń